Zaproszenie na XIII Sesję Paleolimnologiczną

Z przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej XIII Sesji Paleolimnologicznej zatytułowanej "Ekosystemy jeziorno-torfowiskowe - jeszcze naturalne czy już antropogeniczne?", która odbędzie się na naszym Wydziale w dniach 23-24 marca br. Sesja, organizowana przez pracowników Wydziału Nauk Geograficznych odbywa się pod patronatem Komisji Paleolimnologii Polskiego Towarzystwa Limnologicznego oraz Komitetu Badań Czwartorzędu Polskiej Akademii Nauk.

Program Sesji przewiduje wystąpienia w formie referatów (do 20 min) i komunikatów (do 10 min) oraz sesję posterową (prezentacja do 5 min).

Zapraszamy zarówno badaczy  doświadczonych, jak i tych rozpoczynających swoją karierę naukową. W trakcie sesji przeprowadzony zostanie konkurs na najlepszy plakat przygotowany przez młodego naukowca (magistranta lub doktoranta).

Szczegóły dotyczące Sesji znajdują się w Komunikacie nr 1 i Zgłoszeniu (pliki do pobrania).

Serdecznie zapraszamy w imieniu Komitetu Organizacyjnego.