Konkurs z okazji Dnia Krajobrazu 2024 o nagrodę Dziekana WNG

Dzień Krajobrazu 2024 "Uzdrawiając (-y) krajobraz"

Studenckie Koło Naukowe GEOSFERA wraz z pracownikami Wydziału Nauk Geograficznych UKW w Bydgoszczy ogłaszają konkurs dla studentów kierunków: geografia, turystyka i rekreacja oraz rewitalizacja dróg wodnych, na najlepszą prezentację promującą uzdrawiający wpływ krajobrazu na człowieka i odwrotnie, uzdrawiania krajobrazu przez człowieka.

Ocenie będzie podlegała treść merytoryczna przygotowanych prezentacji oraz walory estetyczne. Prezentacje należy nadsyłać w terminie do 20.10.2024 r. włącznie, na adres MS Teams: danuta.piekut@ukwbydgoszcz.onmicrosoft.com. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21.10.2024 r. W tym dniu skontaktujemy się z laureatami konkursu. Nagroda za najlepszą prezentację zostanie wręczona w trakcie obchodów Dnia Krajobrazu na Wydziale Nauk Geograficznych w dniu 24.10.2024 r. Wyniki  konkursu zostaną upublicznione na stronie internetowej i w mediach społecznościowych WNG UKW.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie nadesłanych materiałów na stronie internetowej i w mediach społecznościowych UKW w Bydgoszczy oraz wymaga podpisania załączonej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zachęcamy do udziału w konkursie.