Rozstrzygnięcie konkursów w roku akademickim 2023/2024 w Kolegium III

Rada Kolegium III przyznała wyróżnienia w „Konkursie na najlepsze prace dyplomowe w Kolegium III” w roku akademickim 2023/2024 dla następujących prac:

• na kierunku Geografia II st.: mgr inż. Aleksandra Kukuła, „Wykorzystanie danych satelitarnych w badaniach warunków termicznych miasta Bydgoszczy”, promotor: dr hab. Danuta Szumińska, prof. uczelni),
  • na kierunku Rewitalizacja dróg wodnych I st.: inż. Krzysztof Rychlewski, „Potencjalne środowiskowe przeprowadzenia żeglugowego kanału lateralnego Noteci na odcinku Czarnków – Krzyż Wielkopolski”, promotor: dr Dawid Szatten);
  • na kierunku Turystyka i Rekreacja II st.: mgr Agata Jelińska, „Rewitalizacja Starego Fordonu szansą na rozwój turystyki Questingowej w Bydgoszczy”, (promotor: dr hab. Aleksandra Jezierska-Thőle, prof. uczelni).

• Wyróżnienie w kategorii „Najlepszy absolwent Kolegium III za osiągnięcia pozanaukowe” otrzymała mgr inż. Aleksandra Kukuła (Geografia II stopnia).

Serdecznie gratulujemy!