Twoje studia, nasze wsparcie – 18 tysięcy zł dla każdego studenta na kierunkach objętych dofinansowaniem

Jesteśmy dumni, że dzięki dofinansowaniu z funduszy europejskich możemy zaoferować wsparcie finansowe w wysokości 18 tysięcy złotych dla każdego studenta rozpoczynającego studia licencjackie na kierunku Geografia na Wydziale Nauk Geograficznych. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji, by studiować na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy!

Co obejmuje wsparcie?

• Płatne staże – zdobywaj praktyczne doświadczenie zawodowe i zarabiaj jednocześnie!
  • Certyfikowane szkolenia – dostosowane do potrzeb pracodawców, byś był gotowy na wyzwania rynku pracy.
  • Dodatkowe zajęcia podnoszące kompetencje – dowiesz się więcej na temat wybranego kierunku.

Nie przegap swojej szansy na zdobycie wykształcenia i cennego doświadczenia zawodowego z naszą pomocą! Dołącz do grona naszych studentów i zainwestuj w swoją przyszłość już dziś!

Zarejestruj się już dziś! rekrutacja.ukw.edu.pl

Kierunki objęte dofinansowaniem z Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 na realizację projektu „Kierunki drogi dla gospodarki” (FERS.01.05-IP.08-0268/23).

Więcej informacji o dofinansowaniu: Ponad 10 milionów złotych dofinansowania dla UKW na nowe kierunki studiów, modyfikację istniejących oraz rozwój kompetencji nauczycieli