Pracownicy naukowi WNG na Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi w Turcji

W dniach 22 - 29 kwietnia pracownicy naukowi z naszego Wydziału, dr hab. Zbigniew Podgórski prof. uczelni, dr hab. Aleksandra Jezierska-Thöle prof. uczelni oraz dr Alicja Gonia przebywali na Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi w Turcji, w ramach programu Erasmus+.

Celem wyjazdu było nawiązanie kontaktów z uczelnią, umiędzynarodowienie i wymiana doświadczeń dydaktycznych. W trakcie pobytu przeprowadzono spotkania z władzami uczelni, Prorektorem Prof. Dr. Atıf BAYRAMOĞLU, Dziekanem Wydziału Turystyki Kierownikiem Katedry Zarządzania Turystyką Prof. Dr. Burçin Cevdet ÇETİNSÖZ, Prodziekanem Wydziału Turystyki Doc. Dr. Tuna AKÇAY oraz pracownikami Wydziału Turystyki Katedry Zarządzania Turystyką Dr Onur OKU i Asystentem badawczym Muhammet Necati ÇELİK.

Na spotkaniach omawiano zagadnienia związane z wymianą studentów w ramach programu Erasmus, a także możliwością studiowania i odbywania praktyk zawodowych w Turcji. Ważnym punktem programu był udział w święcie uczelni, dniu dumy Uniwersytetu Alanya Alaaddin Keykubat „Nominacja akademicka, promocja i ceremonia wręczenia nagród”.