Dr hab. Anna Dłużewska prof. uczelni na Durban University of Technology w RPA

Dr hab. Anna Dłużewska prof. uczelni po raz kolejny była gościem Wydziału Zarządzania (Faculty of Management Sciences) Durban University of Technology w RPA. Tegoroczna wizyta odbyła się w dniach 9-21 kwiecień.

W czasie wizyty Pani Profesor odbyła cykl spotkań z Dziekanem Wydziału, Profesorem Fulufhelo Godfrey Netswera, Dyrektorem Instytutu Hotelarstwa i Turystyki dr Erasmusem Mzobanzi Mnguni, dyrektorem Szkoły Biznesu Dr Seanem Jugmohanem oraz z pracownikami. Wygłosiła również wykład otwarty dla pracowników wydziału "Hospitality system formal regulations in Europe – gaps and challenges"oraz cykl wykładów dla studentów Hotelarstwa i Turystyki w zakresie Traditional Polish cuisine as tourism attraction.

Pobyt w RPA miał też na celu kontynuację współpracy badawczej z dr Andrea Giampiccoli w ramach prac International Research Group (IRG) on Tourism, Hospitality and Food. Od grudnia 2021 roku Pani Profesor pełni na Durban University of Technology funkcję Honorary Research Associate.