Spotkanie eksperckie w Nadleśnictwie Woziwoda

W dniu 11.01.2024 r. Studenci Turystyki i Rekreacji (I rok II st.) uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Leśnego Kompleksu Promocyjnego "Bory Tucholskie". Aby zapoznać się z przykładami miejsc oraz sposobami zagospodarowania turystycznego i rekreacyjnego tego rodzaju obszarów leśnych Studenci odwiedzili Nadleśnictwo Woziwoda.

Uzupełnieniem wiedzy zdobywanej w ramach przedmiotu "Infrastruktura turystyczna i rekreacyjna" było niewątpliwie spotkanie eksperckie z praktykami – Nadleśniczym Nadleśnictwa Woziwoda Panem Stefanem Konczalem oraz Specjalistą ds. administrowania SILP Panem Robertem Piątkowskim, podczas którego mogliśmy poznać proces tworzenia współczesnej oferty turystyczno-rekreacyjnej na obszarach leśnych w Polsce stanowiących własność Skarbu Państwa (pozostających w zasobach Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe - PGL LP).

Serdecznie dziękujemy Ekspertom za zaangażowanie i wkład merytoryczny w przeprowadzenie spotkania.