Monika Szymańska-Walkiewicz ze stopniem doktora

19 grudnia 2023 roku mgr Monika Szymańska - Walkiewicz z Wydziału Nauk Geograficznych UKW w Bydgoszczy uchwałą Rady Dziedziny Nauk Ścisłych i Przyrodniczych uzyskała stopień doktora w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie nauki biologiczne.

Stopień doktora uzyskany został na podstawie wyróżnionej rozprawy doktorskiej pod tytułem „WPŁYW RÓŻNYCH STRESORÓW NA HYDROBIONTY W UJĘCIU ZDROWIA EKOSYSTEMÓW”, przygotowanej pod opieką naukową dra hab. Krystiana Obolewskiego, prof. uczelni (UKW).

Recenzentami w postępowaniu doktorskim byli: prof. dr hab. Joanna Mankiewicz-Boczek (UŁ), dr hab. inż. Anna Jarosiewicz, prof. uczelni (UP w Słupsku) oraz prof. dr hab. inż. Robert Czerniawski (USz)

Serdecznie gratulujemy!