Studenci TiR na Regionalnej Giełdzie Produktów Turystycznych

W dniu 21.11.2023 r. Studenci dwóch roczników kierunku Turystyka i Rekreacja w ramach przedmiotów "Regiony i centra turystyczne" oraz "Podstaw marketingu w turystyce i rekreacji" wzięli udział w kolejnej edycji wydarzenia branżowego organizowanego przez Bydgoską Lokalną Organizację Turystyczną - ByLOT. Tym razem Regionalna Giełda Produktów Turystycznych odbyła się w murach Hotelu City, co dla Studentów było wartością dodaną eventu.
Podczas wydarzenia była możliwość nie tylko posłuchania o ciekawych miejscach, usługach turystycznych ale także możliwość obejrzenia, a nawet skosztowania niektórych wyrobów (np. chleba ze smalcem, ciast, kozich serów itd.).

Przede wszystkim jednak była to świetna okazja do porozmawiania z wystawcami, wytwórcami i usługodawcami z województwa kujawsko-pomorskiego, możliwość zrozumienia idei tworzenia produktu turystycznego w praktyce oraz przykładów jego promowania. Jeszcze raz dziękujemy ByLOT-owi za praktyczną lekcję marketingu.