Studenci III roku Turystyki i Rekreacji w Nakle nad Notecią

25.05.2023 r. w ramach połączonego wyjazdu z przedmiotu "Agroturystyka" (u dr Alicji Goni) oraz "Turystyki i rekreacji w rozwoju regionalnym i lokalnym" (u dr Moniki Kozłowskiej-Adamczak) Studenci III roku Turystyki i Rekreacji mieli okazję odwiedzić powiat nakielski. Korzystając z okazji pobytu w terenie Studenci odwiedzili największe atrakcje turystyczne do których bez wątpienia należą m.in. Przystań Powiat Nakielski oraz Pole Golfowe w Olszewce . Przy okazji wzięli udział w spotkaniach z praktykami, którzy zajmują się zagadnieniami dot. rozwoju lokalnego, regionalnego oraz turystyki w powiecie.

Dziękujemy za wsparcie merytoryczne : Wydziałowi Rozwoju Starostwa Powiatowego w Nakle n/Notecią, w tym p. Dawidowi Konwińskiemu Kierownikowi Referatu Turystyki i Sportu w Starostwie, dziękujemy Pani Dorocie Stanek (Dyrektor Biura LGD Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk" oraz Państwu Marii i Telesforowi Horodeckim - właścicielom nagrodzonego dwukrotnie gospodarstwa agroturystycznego z funkcjonującym Pole golfowe w Olszewce.