Wyjazd studyjny studentów II roku Turystyki i rekreacji (st. drugiego stopnia)

W piątek 13.01.2023 r. w ramach przedmiotu "Wyjazd studyjny" studenci II roku Turystyki i rekreacji (st. drugiego stopnia) mieli okazję zawitać w Grudziądzu, a także odwiedzić powiat iławski i nowomiejski w woj. warmińsko-mazurskim.

Celem wyjazdu było pogłębienie zdobytej przez studentów wiedzy teoretycznej i skonfrontowanie jej z praktyką, stąd na trasie wyjazdu znalazły się wybrane obiekty i kompleksy związane z budowaniem oferty turystycznej i rekreacyjno-sportowej (Geotermia Grudziądz - baseny solankowe/SPA/fitness/fizjoterapia w Grudziądzu, PORT IŁAWA - Jezioro Jeziorak Powiatowe Centrum it oraz ośrodek narciarski Kurza Góra Ski & Bike Park w Kurzętniku).

Jednocześnie udało się odbyć niezwykle ciekawe i merytoryczne spotkania eksperckie z praktykami, którzy podzielili się ze studentami swoimi doświadczeniami nt. technik budowania oferty turystycznej i rekreacyjno-sportowej, sposobów ich promowania, czy tworzenia nowych kanałów dystrybucji.

Właścicielom i pracownikom odwiedzonych obiektów i kompleksów serdecznie dziękujemy za miłą gościnę i dawkę praktycznej wiedzy.