Studenci I roku Turystyki i Rekreacji w Exploseum

W dniu 30.11.2022 r. studenci I roku Turystyki i Rekreacji w ramach ćwiczeń z przedmiotu "Podstawy turystyki i rekreacji" mieli okazję spędzić andrzejkowe popołudnie w Exploseum - Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, biorąc udział w warsztatach edukacyjnych w formie historycznej gry terenowej połączonej z escape room.

Uczestnicy, wcielając się w rolę ówczesnych aliantów z II wojny światowej pracujących w DAG Bromberg (drugiej pod względem wielkości fabryki nitrogliceryny w Europie) mieli spróbować się oswobodzić i uciec z obozu pracy. Z jakim skutkiem i komu się to udało? Zapraszamy do obejrzenia galerii. Serdecznie dziękujemy Pani Marii Krystek, która poprowadziła ten warsztat.