Dr hab. Anna Dłużewska, prof. uczelni, jako Visiting Professor and Researcher na Narodowym Uniwersytecie Hanoi w Wietnamie

Dr hab. Anna Dłużewska, prof. uczelni w terminie 18 - 29 września 2022 r. gościła z wizytą na Narodowym Uniwersytecie Hanoi, na Wydziale Nauk Turystycznych (Vietnam National University in Hanoi, University of Social Sciences and Humanities,  the Faculty of Tourism Studies) w charakterze profesora wizytującego i badacza (Visiting Professor and Researcher).

W czasie wizyty spotkała się między innymi z Dziekanem Wydziału Nauk Turystycznych, prof. Pham Hong Long i jego zespołem, dr Dang Thi Phuong-Anh oraz z Bobby Nguyen - prezesem Mekong Rustic - wiodącego w Wietnamie stowarzyszenia turystyki zrównoważonej.

W wizycie uczestniczyli również dr Erasmus Mzobanzi Mnguni i dr Andrea Giampiccoli z Durban University of Technology (RPA) oraz prof. Oliver Mtapuri University KwaZulu Natal (RPA).

Współpraca z Narodowym Uniwersytetem Hanoi, rozpoczęła się w 2021 roku, w ramach projektu Street Food Tourism, International Research Group (IRG) on Tourism, Hospitality and Food (andreagiampiccoli.wixsite.com).

Założycielami IRG są: prof. Anna Dłużewska, dr Andrea Giampiccoli, dr Erasmus Mzobanzi Mnguni, prof. Oliver Mtapuri (RPA),  prof. Pham Hong Long oraz dr Dang Thi Phuong-Anh z University of Social Sciences and Humanities z Wietnamu.