Rozstrzygnięcie konkursów dla studentów w roku akademickim 2021/2022

Rada Kolegium III w dniu 20.09.2022 r. przyznała wyróżnienia w „Konkursie na najlepszą pracę dyplomową w Kolegium III” w roku akademickim 2021/2022.
Na liście wyróżnionych nie mogło zabraknąć naszych studentów:

• na kierunku Rewitalizacja dróg wodnych I st.: inż. Emily Kemp „Reservoirs in England-discontinuance process in theory and practice” (promotor dr Michał Habel, prof. uczelni)
  • na kierunku Turystyka i Rekreacja I st..: lic. Filip Wiszniewski „Wpływ postaci zawodników mieszanych sztuk walki na uprawianie turystyki” (promotor dr Mirosław Rurek)
  • na kierunku Geografia II st.: mgr inż. Małgorzata Szczepańska „Wykorzystanie obrazów satelitarnych do analizy zmian wilgotności wybranych tofowisk w Borach Tucholskich” (promotor dr hab. Danuta Szumińska, prof. uczelni)

Ponadto wyróżnienie dla najlepszego absolwenta Kolegium III za osiągnięcia pozanaukowe otrzymała mgr inż. Małgorzata Szczepańska, kierunek Geografia, studia II stopnia (średnia 4,71).

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym!