Wizyta prof. Zhurby z Chmielnickiego Uniwersytetu Narodowego (Ukraina)

W czerwcu mieliśmy przyjemność po raz kolejny gościć w naszym Instytucie prof. Igora Zhurbę z zaprzyjaźnionego Narodowego Uniwersytetu Chmielnickiego (Ukraina).

Prof. Zhurba jest doktorem nauk ekonomicznych i kierownikiem Katedry Informacji Międzynarodowej i Krajoznawstwa. Podczas wizyty realizowanej w ramach programu Erasmus+ prof. Zhurba wygłosił kilka referatów i odczytów dla studentów kierunków Turystyka i Rekreacja, Rewitalizacja Dróg Wodnych i Geografia. Profesor był również głównym prelegentem na zebraniu naukowym pracowników Instytutu Geografii, podczas którego uczestnicy mieli okazję zapoznać się z charakterystyką Chmielnickiego Uniwersytetu Narodowego oraz koordynowanymi przez prof. Zhurbę zagadnieniami badawczymi.

Poniżej krótka fotorelacja z pobytu Profesora.