Zajęcia dydaktyczne przeniesione z Placu Kościeleckich 8 do innych budynków UKW

Szanowni Państwo,

mając na uwadze zaawansowanie prac remontowych w siedzibie Instytutu Geografii, informuję, iż decyzją władz Uczelni od dnia 20 kwietnia br. do końca semestru letniego, zajęcia dydaktyczne zostają przeniesione z Placu Kościeleckich 8, do innych budynków Uniwersytetu.

Plan zajęć, który został ustanowiony dla semestru letniego 2021/22 pozostanie bez zmian, jedynie miejsce odbywania się zajęć stacjonarnych ulegnie zmianie. Zmiany w planie zajęć – przypisanie do nowych budynków i sal dydaktycznych, zostaną dokonane przez Dział Jakości i Organizacji Kształcenia w dniu 15 kwietnia 2022 roku i będą widoczne w systemie USOSweb tego samego dnia po godzinie 20.00. Proszę o zapoznanie się z nowym rozkładem przestrzennym zajęć stacjonarnych.

Dawid Szatten

Z-ca Dyrektora IG ds. kształcenia