Zoom na rekrutację 2022/23: Instytut Geografii!

Już niebawem tegoroczni maturzyści staną przed decyzją dotyczącą wyboru przedmiotów zdawanych podczas egzaminu maturalnego, to dobry czas na zaplanowanie swojej przyszłości.

Napięcie związane z oczekiwaniem na jeden z najważniejszych egzaminów w życiu jest naturalnym towarzyszem młodych ludzi. Młodzież z roku na rok jest coraz bardziej świadoma odpowiedzialności dotyczącej decyzji, jaką muszą podjąć w związku z wyborem kierunku studiów. Postanowiliśmy więc przygotować cykl nagrań rekrutacyjnych „Zoom na rekrutację”, który pomoże uczniom rozwiać wątpliwości związane z najbliższymi miesiącami.

25 stycznia na kanale YouTube UKW odbędzie się premiera filmiku rekrutacyjnego. Geografia, rewitalizacja dróg wodnych, turystyka i rekreacja oraz zarządzanie kryzysowe w środowisku - tak prezentuje się oferta dydaktyczna Instytutu Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. O specyfice tych kierunków i ścieżkach zawodowych absolwentów rozmawiamy z Zastępcą Dyrektora Instytutu Geografii ds. Kształcenia, dr. Dawidem Szattenem. Zachęcamy do oglądania i udostępniania!

Filmik na kanale YouTube UKW: