Studenci Turystyki i rekreacji z wizytą studyjną w Ciechocinku

28.05.2021 r. studenci II roku Turystyki i Rekreacji (st. magisterskich uzupełniających) w ramach wyjazdu studyjnego do Ciechocinka mieli okazję nie tylko odwiedzić największe atrakcje turystyczne miasta (np. Muzeum Warzelni Soli i Lecznictwa Uzdrowiskowego, Park Zdrojowy, tężnie), ale przede wszystkim wziąć udział w cyklu spotkań eksperckich z praktykami.

To dało szansę studentom na zdobycie praktycznych wiadomości dot. specyfiki rozwoju turystyki na poziomie lokalnym widzianym z punktu widzenia twórców oferty uzdrowiskowej miasta.

Dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które wspomogły nas w tym przedsięwzięciu, a w szczególności władzom przedsiębiorstwa Uzdrowisko Ciechocinek S.A., przedstawicielom Biura Kultury, Sportu i Promocji Miasta oraz przewodniczce turystycznej po mieście Pani Jolancie Kubańskiej.