Uczniowie siedzą w sali i rozwiązują test. Na pierwszym planie dwie dziewczyny w eleganckim ubiorze Uczniowie siedzą w sali i rozwiązują test. Na pierwszym planie dwie dziewczyny w eleganckim ubiorze

V Olimpiada wiedzy o żegludze i drogach wodnych - komunikat 1

Katedra Rewitalizacji Dróg Wodnych Instytutu Geografii UKW w Bydgoszczy

wraz z Centrum Informacji i Promocji Śródlądowych Dróg Wodnych

mają przyjemność zaprosić do udziału

V Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Żegludze i Drogach Wodnych

która odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2021 r. (piątek).

Olimpiada skierowana jest do uczniów szkół średnich, których profil nauczania związany jest z żeglugą morską i śródlądową, hydrotechniką i melioracjami.

O patronat honorowy nad Olimpiadą planujemy poprosić:

Ministra Infrastruktury

Prezesa Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie

Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego

Prezydenta Miasta Bydgoszcz

Przewodniczącego Sekcji Transportu Wodnego, Komitetu Transportu przy Polskiej Akademii Nauk

Prezesa Ligi Morskiej i Rzecznej

Regulamin Olimpiady oraz zgłoszenie wraz z porozumieniem o współpracy znajdziecie Państwo pod tym linkiem.
Podpisane dokumenty można przesłać drogą elektroniczną (skan) lub tradycyjnie pocztą na poniższy adres
w terminie do 21 lutego 2021 r.

Instytut Geografii, Katedra Rewitalizacji Dróg Wodnych

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Plac Kościeleckich 8

e-mail: hubert.rabant@ukw.edu.pl

W najbliższych dniach skontaktuje się z Państwem członek Komitetu Organizacyjnego, w celu omówienia szczegółów dalszej współpracy. Jednak już dziś mogą Państwo wyznaczyć uczniów do udziału w I etapie Olimpiady -  eliminacjach szkolnych, które powinny odbyć się w dniach 1–14 marca (zgodnie z Państwa możliwościami organizacyjnymi).

Tak jak w ubiegłym roku planowane są atrakcyjne nagrody oraz materiały edukacyjne dla uczestników.