Microsoft Office 365 dla studentów i pracowników UKW

Niezmiernie miło nam poinformować, że już od maja wszyscy pracownicy dydaktyczni oraz studenci otrzymają darmowy dostęp nowoczesnych usług w ramach platformy Microsoft Office 365.

Usługa ta daje możliwość korzystania z bogatego pakietu internetowych aplikacji takich jak: Word, Excel, Onedrive, Onenote, Outlook, Powerpoint i wielu innych.

Na szczególną uwagę zasługuje MS Teams – narzędzie będące bardzo przydatne podczas zdalnego nauczania, które wspomaga komunikację i współpracę grup użytkowników, w tym studentów i wykładowców. Do jego najważniejszych funkcji należą:

• prowadzenie spotkań i wykładów online z możliwością wyświetlania prezentacji i tablicy
  • proste udostępnianie materiałów studentom
  • prowadzenie wspólnych notesów
  • przypisywanie zadań do wykonania i nadawanie ocen.

Szczegółowe informacje dostępne tutaj

Informacje niezbędne do logowania będą rozsyłane indywidualnie do każdego pracownika i studenta na konta pocztowe w domenie ukw.