Wyróżnienia dla pracowników Instytutu podczas Święta Uczelni

25 kwietnia 2019 roku w Sali Koncertowej Collegium Copernicanum UKW, z okazji Święta Uczelni, odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu. Tegoroczna uroczystość miała wyjątkowy charakter z uwagi na obchody Jubileuszu 50-lecia Uczelni. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję zapoznać się z prezentacją JM Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, prof. dra hab. Jacka Woźnego oraz obejrzeć jubileuszowy film.

Święto Uczelni to czas nagrodzenia szczególnie zasłużonych pracowników, wręczenia dyplomów doktora habilitowanego oraz promocji doktorskich. Wśród wyróżnionych osób znalazło się dwóch pracowników Instytutu Geografii. dr hab. Zbigniew Podgórski, prof. UKW został uhonorowany Złotym Krzyżem Zasługi, natomiast dr Danuta Szumińska Brązowym Krzyżem Zasługi.

Serdecznie Gratulujemy!

fot. A. Obiała