GIS Day 2016

W dniach 16-17 listopada 2016 r. Instytut Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy wraz z Zespołem Szkół Budowlanych w Bydgoszczy mają przyjemność zaprosić na obchody Międzynarodowego Dnia GIS-u.

Sesja wykładowa oraz warsztaty skierowane są do uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz studentów związanych z tematyką systemów informacji przestrzennej.

Plan Dnia GIS-u 2016:

16 listopada 2016 r. (środa)

10.00-14.00 sesja wykładowa połączona z ekspozycją sprzętu

14.00 ogłoszenie wyników konkursu*

Miejsce: IKF ul. Sportowa 2 (AULA s. 105 bud. C)

17 listopada 2016 r. (czwartek)

10.00-15.30 warsztaty** (3 sesje x 90 min)

Miejsce: Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy (ul. Pestalozziego 18)

*Wcześniej na stronie internetowej szkoły, w komunikatach kierowanych pojawi się informacja o Konkursie dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych – ogłaszany we wrześniu z terminem nadsyłania prac do października pt. : „Zrozumieć czym jest GIS”. Ogłoszenie wyników konkursu oraz nagrody podczas GIS Day (w środę 16 listopada 2016).

**Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy – w przypadku większej ilości chętnych, istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych sesji w Instytucie Geografii UKW (termin do uzgodnienia).

Więcej informacji:

www.zsb.bydgoszcz.pl

www.geografia.ukw.edu.pl

FACEBOOK: Instytyt Geografii UKW / Wydarzenie: Dzień GIS-u 2016

Patronat honorowy:

Opieka medialna:

Dzień GIS-u wspierają:

Szczegółowych informacji z ramienia organizatorów udzielają:

Mgr inż. Anna Świercz-Prusiecka (Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy) - e-mail: aswierczp@wp.pl

Mgr Dawid Szatten (Instytut Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy) - e-mail: szatten@ukw.edu.pl

ZAPRASZAMY!!!