Kurs dla przewodników po Bydgoszczy

Zapraszamy na pierwszy w Bydgoszczy kurs przewodników, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o zabytkach i atrakcjach naszego miasta, poznasz jego historię i ciekawostki, a potem sam będziesz mógł oprowadzać po Bydgoszczy!

Kurs potrwa od marca do maja, a zajęcia (150 godzin) będą odbywać się we wtorki i czwartki od 17.00 do 20.00 i w sobotnie poranki. Poprowadzą je specjaliści w swoich dziedzinach: archeolodzy, przewodnicy, historycy sztuki.

Liczba miejsc jest ograniczona, a pierwszeństwo mają osoby, które posługują się językami obcymi w stopniu umożliwiającym oprowadzanie turystów. Inwestycja jest niewielka  - 311.25 zł, gdyż kurs dofinansowany jest z budżetu Miasta Bydgoszczy (koszt kursu to ok. 900 zł). Organizatorem kursu jest Fundacja dla UKW.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz maila na adres przewodnik.bydgoszcz@gmail.com. Koordynator kursu odeśle formularz zgłoszeniowy i umowę. Jeśli masz pytania dzwoń pod nr tel. 607 566 388 lub napisz maila: przewodnik.bydgoszcz@gmail.com

Dwa spotkania organizacyjne:

• 2 marca 2016 r. godz. 8:30 sala nr 16 (Studenci III TiR oraz Geografia II stopień)
  • 3 marca 2016 r. godz. 8:00 sala nr 18 (Studenci I, II TiR oraz pozostałe roczniki – Geografia I stopień, RDW)
    ul. Mińska 15, Instytut Geografii UKW