Konferencja: Bobry w Rezerwacie Biosfery Bory Tucholskie

Instytut Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania Polskiej Akademii Nauk, Zakład Zasobów Środowiska i Geozagrożeń w Toruniu oraz Wójt Gminy Cekcyn zorganizowali konferencję naukowo-praktyczną, pt.: Bobry w Rezerwacie Biosfery Bory Tucholskie. Przeszłość, teraźniejszość, perspektywy, która odbyła się 28-29 października 2015 r.
Celem konferencji jest przedstawienie wyników badań dotyczących przemian środowiska przyrodniczego w wyniku działalności bobrów na obszarze Polski ze szczególnym uwzględnieniem wyników badań w Borach Tucholskich.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji (komunikat 1 oraz karta zgłoszeniowa) znajdą Państwo w załącznikach.